Štartna lista 2017 – posamezniki

1. štartni val – 13:00 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
1 FAZANI Dejan Dobravec 1982 M Da 13:00 h
2 FAZANI Matjaž Kopač 1980 M Da 13:00 h
3 FAZANI Joško Slatnar 1967 M Da 13:00 h
4 FAZANI Urša Gabor 1980 Ž Da 13:00 h
5 FAZANI Maja Markovič 1980 Ž Da 13:00 h
6 GLADIATORJI Mitja Mlinar 1985 M Da 13:00 h
7 GLADIATORJI Žan Filipič 1995 M Da 13:00 h
8 GLADIATORJI David Ravnikar 1999 M Da 13:00 h
9 GLADIATORJI Tomaž Bergant 1970 M Da 13:00 h
10 GLADIATORJI Tomo Bergant 1967 M Da 13:00 h
11 GLADIATORJI Peter Jamnik 1970 M Da 13:00 h
12 GLADIATORJI Maja Gruden 1999 Ž Da 13:00 h
13 GLADIATORJI Laura Bergant 1999 Ž Da 13:00 h
14 GLADIATORJI Manca Ravnikar 1996 Ž Da 13:00 h
15 GLADIATORJI Maruša Ravnikar 1999 Ž Da 13:00 h
16 GLADIATORJI Stanka Ravnikar 1968 Ž Da 13:00 h
17 GLADIATORJI Suzana Bergant 1972 Ž Da 13:00 h
18 GLADIATORJI Tadeja Bergant 1971 Ž Da 13:00 h
19 GLADIATORJI Marjana Šubic 1999 Ž Da 13:00 h
20 Speedy dirty piglets Primož Debenec 1989 M Da 13:00 h
21 Speedy dirty piglets Dejan Homec 1991 M Da 13:00 h
22 Speedy dirty piglets Uroš Stanonik 1989 M Da 13:00 h
23 Speedy dirty piglets David Bergant 1989 M Da 13:00 h
24 Speedy dirty piglets Katja Žlebir 1993 Ž Da 13:00 h
25 Speedy dirty piglets Neža Bogataj 1993 Ž Da 13:00 h
26 Speedy dirty piglets Tina Jerič 1991 Ž Da 13:00 h
27 Speedy dirty piglets Rebeka Jerman 1991 Ž Da 13:00 h
28 Speedy dirty piglets Neža Stanonik 1995 Ž Da 13:00 h
29 Speedy dirty piglets Saša Peternelj 1996 Ž Da 13:00 h
30 Muk&TheTeam Martin Lasič 1981 Ž Da 13:00 h
31 Muk&TheTeam Ana Lasič 1986 Ž Da 13:00 h
32 Majda Janez Žnidar 1979 M Da 13:00 h
33 Majda Matjaž Hribar 1980 M Da 13:00 h
34 Majda Nada Janša 1982 Ž Da 13:00 h
35 Majda Doris Krivič 1983 Ž Da 13:00 h
36 Majda Aleksandra Orel 1978 Ž Da 13:00 h
37 BLATN PIPL Gorazd Udovič 1988 M Da 13:00 h
38 BLATN PIPL Robert Poje 1969 M Da 13:00 h
39 BLATN PIPL SIMONA PUNGERČAR 1963 Ž Da 13:00 h
40 BLATN PIPL Patricija Korče 1974 Ž Ne 13:00 h
41 BLATN PIPL Mojca Česnik 1968 Ž Da 13:00 h
42 APEC TEAM Marjan Košenina 1991 M Da 13:00 h
43 APEC TEAM Žiga Novak 1994 M Da 13:00 h
44 APEC TEAM Kristjan Možina 1993 M Da 13:00 h
45 APEC TEAM Renata Pungaršek 1968 Ž Da 13:00 h
46 APEC TEAM Tina Tomaševič 1992 Ž Da 13:00 h
47 APEC TEAM Tea Kos 1995 Ž Da 13:00 h
48 APEC TEAM Urška Rupar 1994 Ž Da 13:00 h
2. štartni val – 13:07 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
49 andrejčki Mitja Homec 1992 M Da 13:07 h
50 andrejčki Jaka Kožuh 1998 M Da 13:07 h
51 andrejčki Andraž Košir 1999 M Da 13:07 h
52 andrejčki Gašper Dolenc 1994 M Da 13:07 h
53 andrejčki Luka Košir 1999 M Da 13:07 h
54 andrejčki Jani Tavčar 1988 M Da 13:07 h
55 andrejčki Primož Tavčar 1991 M Da 13:07 h
56 andrejčki Anže Bogataj 1996 M Da 13:07 h
57 andrejčki Lucija Bogataj 1987 Ž Da 13:07 h
58 andrejčki Irena Košir 1994 Ž Da 13:07 h
59 andrejčki Tina Košir 1995 Ž Da 13:07 h
60 andrejčki Erika Košir 1993 Ž Da 13:07 h
61 andrejčki Saša Kožuh 1996 Ž Da 13:07 h
62 andrejčki Nastja Košir 1996 Ž Da 13:07 h
63 andrejčki Tadeja Košir 1992 Ž Da 13:07 h
64 andrejčki Nataša Tavčar 1998 Ž Da 13:07 h
65 andrejčki Julija Košir 1997 Ž Da 13:07 h
66 andrejčki Valerija Primožič 1994 Ž Da 13:07 h
67 GORAJTE Jure Langerholc 1987 M Da 13:07 h
68 GORAJTE Miha Langerholc 1995 M Da 13:07 h
69 GORAJTE Tomaž Koprivec 1986 M Da 13:07 h
70 GORAJTE Blaž Hafner 1994 M Da 13:07 h
71 GORAJTE Gašper Hafner 1987 M Da 13:07 h
72 GORAJTE Ingrid Bečan 1991 Ž Da 13:07 h
73 GORAJTE Ema Langerholc 1995 Ž Da 13:07 h
74 GORAJTE Tatjana Hafner 1987 Ž Da 13:07 h
76 RC Pleme Matjaž Jereb 1961 M Da 13:07 h
77 RC Pleme Erik Mihelj 1975 M Da 13:07 h
78 RC Pleme benjamin Copot 1966 M Da 13:07 h
79 RC Pleme Andrej Traven 1988 M Da 13:07 h
80 RC Pleme Aljaž Ferleš 1992 M Da 13:07 h
81 RC Pleme Tanja Meden 1984 Ž Da 13:07 h
82 RC Pleme Katarina Zajc 1963 Ž Da 13:07 h
83 RC Pleme Mateja Logar 1973 Ž Da 13:07 h
84 RC Pleme Natalija Strunjaš Planinc 1975 Ž Da 13:07 h
85 RC Pleme Sara pestotnik 1994 Ž Da 13:07 h
86 RC Pleme Monika Renčelj 1992 Ž Da 13:07 h
87 RC Pleme Milica Lukič 1978 Ž Da 13:07 h
88 RC Pleme Gabi Pesek 1986 Ž Da 13:07 h
89 RC Pleme Simona Zupanc 1982 Ž Da 13:07 h
90 RC Pleme Anja Drobne 1990 Ž Da 13:07 h
91 RC Pleme Marija Tomazin 1984 Ž Da 13:07 h
92 RC Pleme Mojca Zelko 1982 Ž Da 13:07 h
93 RC Pleme Janja Perme 1975 Ž Da 13:07 h
94 RC Pleme Lea  Kosednar 1992 Ž Da 13:07 h
95 Pet mušketirjev Rok Pintar 1998 M Da 13:07 h
96 Pet mušketirjev Miha Benedičič 1998 M Da 13:07 h
97 Pet mušketirjev Klemen Nastran 1998 M Da 13:07 h
98 Pet mušketirjev Petra Jeler 1998 Ž Da 13:07 h
99 Pet mušketirjev Zala Sara Dežman 1998 Ž Da 13:07 h
3. štartni val – 13:14 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
100 Ball socket-i Primož Strel 1979 M Da 13:14 h
101 Ball socket-i Denis Oblak 1983 M Da 13:14 h
102 Ball socket-i Simon Pušnik 1971 M Da 13:14 h
103 Ball socket-i Igor Vončina 1987 M Da 13:14 h
104 Ball socket-i David Cankar 1970 M Da 13:14 h
105 Ball socket-i Dejan Pellis 1976 M Da 13:14 h
106 Ball socket-i Primož Zupan 1982 M Da 13:14 h
107 Ball socket-i Sebastjan Sternad 1973 M Da 13:14 h
108 Ball socket-i Lovro Sambol 1983 M Da 13:14 h
109 Ball socket-i Dušan Košir 1967 M Da 13:14 h
110 Ball socket-i Janez Dolenec 1984 M Da 13:14 h
111 Ball socket-i Aleš Razložnik 1977 M Da 13:14 h
112 Ball socket-i Matjaž Šuštarič 1987 M Da 13:14 h
113 Ball socket-i Miha Sotlar 1980 M Da 13:14 h
114 Ball socket-i Suzana Jereb 1972 Ž Da 13:14 h
115 Ball socket-i Tina Kušar 1980 Ž Da 13:14 h
116 Ball socket-i Katja Dolenc 1982 Ž Da 13:14 h
117 Ball socket-i Tija Pivk 1989 Ž Da 13:14 h
118 Ball socket-i Kristina Primožič 1989 Ž Da 13:14 h
119 Ball socket-i Kaja Cankar 1988 Ž Da 13:14 h
120 Ball socket-i Martina Strel 1978 Ž Da 13:14 h
121 Ball socket-i Erika Jezeršek 1985 Ž Da 13:14 h
122 Ball socket-i Natalija Poljanec 1976 Ž Da 13:14 h
123 Ball socket-i Karla Smolej 1974 Ž Da 13:14 h
124 Blatni Modri zob Nejc Klancar 1983 M Da 13:14 h
125 Blatni Modri zob Mateja Galjot 1991 Ž Da 13:14 h
126 Blatni Modri zob Špela Selan 1985 Ž Da 13:14 h
127 Blatni Modri zob Nina Širaj 1991 Ž Da 13:14 h
128 Blatni Modri zob Mateja Draksler 1984 Ž Da 13:14 h
129 Blatni Modri zob Marija Šekoranja 1979 Ž Da 13:14 h
130 Blatni Modri zob Andreja Košir 1981 Ž Da 13:14 h
131 Cvičkarji Marko Levstek 1996 M Da 13:14 h
132 Cvičkarji Grega Redek 1997 M Da 13:14 h
133 Cvičkarji Robert Černic 1997 M Da 13:14 h
134 Cvičkarji Žiga Skube 1996 M Da 13:14 h
135 Cvičkarji Kaja Pirnar 1997 Ž Da 13:14 h
136 Cvičkarji Mateja Šobar 1997 Ž Da 13:14 h
137 Cvičkarji Anamarija Ristić 1998 Ž Da 13:14 h
138 Cvičkarji Anja Matoh 1997 Ž Da 13:14 h
139 Cvičkarji Anja Kuhelj 1997 Ž Da 13:14 h
140 Cvičkarji Urška Skube 1998 Ž Da 13:14 h
141 Cvičkarji Klavdija Šobar 1997 Ž Da 13:14 h
142 Dejspasitna Martin Grkman 1996 M Da 13:14 h
143 Dejspasitna Dominik Kosirnik 1996 M Da 13:14 h
144 Dejspasitna Tomaž Pibernik 1995 M Da 13:14 h
145 Dejspasitna Jaka Maček 1995 M Da 13:14 h
146 Dejspasitna Julija Drolc 1996 M Da 13:14 h
147 Dejspasitna Rok Repenšek 1997 M Da 13:14 h
148 Dejspasitna Aljaž Jeraj 1996 M Da 13:14 h
4. štartni val – 13:21 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
149 Brave Pigs Gašper Kuzele 1990 M Da 13:21 h
150 Brave Pigs Grega Cimperman 1990 M Da 13:21 h
151 Brave Pigs Andraž Corel 1990 M Da 13:21 h
152 Brave Pigs Nejc Srdarev 1990 M Da 13:21 h
153 Country girls Jana Kupec 1988 Ž Da 13:21 h
154 Country girls Tina Kupec 1986 Ž Da 13:21 h
155 Country girls Sanja Šurbek 1983 Ž Da 13:21 h
156 Country girls Maša Ikovic 1983 Ž Da 13:21 h
157 spodna ulica nori Matej Gornik 1979 M Da 13:21 h
158 spodna ulica nori David Veršič 1976 M Da 13:21 h
159 spodna ulica nori Janko Lavtar 1958 M Da 13:21 h
160 spodna ulica nori Primož Kržišnik 1979 M Da 13:21 h
161 spodna ulica nori Matej Klemenčič 1976 M Da 13:21 h
162 spodna ulica nori Miro Stanonik 1954 M Da 13:21 h
163 spodna ulica nori Luka Stanonik 1981 M Da 13:21 h
164 spodna ulica nori Jana Lavtar 1962 Ž Da 13:21 h
165 spodna ulica nori Petra Fortuna 1985 Ž Da 13:21 h
166 spodna ulica nori Marjanca Stanonik 1981 Ž Da 13:21 h
167 Terminatorji Gašper Vojevec 1991 M Da 13:21 h
168 Terminatorji Tina Kuhar 1993 Ž Da 13:21 h
169 Terminatorji Danijela Jošič 1992 Ž Da 13:21 h
170 Terminatorji Maja Svetličič 1994 Ž Da 13:21 h
171 Terminatorji Mateja Cigoj 1992 Ž Da 13:21 h
172 Terminatorji Judita Avbelj 1992 Ž Da 13:21 h
173 Lulčki Krištof Gantar 1994 M Da 13:21 h
174 Lulčki Primož Novak 1987 M Da 13:21 h
175 Lulčki Anže Zavrl 1989 M Da 13:21 h
176 Lulčki Domen Dolenc 1994 M Da 13:21 h
177 Lulčki Rok Sabari 1994 M Da 13:21 h
178 Lulčki Karin Erjavec 1994 Ž Da 13:21 h
179 Lulčki Zala Poljanšek 1991 Ž Da 13:21 h
180 Lulčki Rebeka Anušić Lovrić 1991 Ž Da 13:21 h
181 metulčki Gordana Rajhar 1971 Ž Da 13:21 h
182 metulčki Jana Prezelj 1975 Ž Da 13:21 h
183 Vrtec Škofja Loka Gašper Krek 1979 M Da 13:21 h
184 Vrtec Škofja Loka Jaka Radič 1988 M Da 13:21 h
185 Vrtec Škofja Loka Tea Dolinar 1997 Ž Da 13:21 h
186 Vrtec Škofja Loka Petra Krmelj 1984 Ž Da 13:21 h
187 Vrtec Škofja Loka Marina Jelovčan 1979 Ž Da 13:21 h
188 Vrtec Škofja Loka Andreja Demšar 1983 Ž Da 13:21 h
189 Vrtec Škofja Loka Jerica Podpečan 1960 Ž Da 13:21 h
190 Vrtec Škofja Loka Branka Klemenčič 1982 Ž Da 13:21 h
191 Vrtec Škofja Loka Maja Lušina 1993 Ž Da 13:21 h
192 Vrtec Škofja Loka Tinka Benedik 1991 Ž Da 13:21 h
193 Vrtec Škofja Loka Janja Bogataj 1967 Ž Da 13:21 h
194 Vrtec Škofja Loka Urša Jeraša 1988 Ž Da 13:21 h
195 Vrtec Škofja Loka Mihaela Šmid 1962 Ž Da 13:21 h
196 Vrtec Škofja Loka Mojca Padežnik 1992 Ž Da 13:21 h
197 Vrtec Škofja Loka Petra Klemenčič 1988 Ž Da 13:21 h
198 Vrtec Škofja Loka Vesna Čuk 1991 Ž Da 13:21 h
199 Zarustan auspuh Domen Drnovšek 1998 M Da 13:21 h
200 Zarustan auspuh Žiga Bregar 1999 M Da 13:21 h
5. štartni val – 13:28 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
201 Žlebko team Peter Frlic 1994 M Da 13:28 h
202 Žlebko team Žan Rupar 1989 M Da 13:28 h
203 Žlebko team Marjan Omejc 1981 M Da 13:28 h
204 Žlebko team Nina Rupar 1992 Ž Da 13:28 h
205 Žlebko team Bernarda Rupar 1969 Ž Da 13:28 h
206 Žlebko team Ira Boeck 1992 Ž Da 13:28 h
207 Žlebko team Katarina Jamšek 1994 Ž Da 13:28 h
208 Žlebko team Katarina Štular 1980 Ž Da 13:28 h
209 Trezni smo brezvezni Žan Dolenc 1999 M Da 13:28 h
210 Trezni smo brezvezni Dominik Kožuh 1999 M Da 13:28 h
211 Trezni smo brezvezni Anča Plestenjak 1996 M Da 13:28 h
212 Trezni smo brezvezni Ema Burjek 1999 Ž Da 13:28 h
213 Trezni smo brezvezni Maša Gaber 1999 Ž Da 13:28 h
214 Trezni smo brezvezni Eva Plestenjak 1997 Ž Da 13:28 h
215 Talentirani štori Pavle Demšar 1990 M Da 13:28 h
216 Talentirani štori Tomaž Trček 1990 M Da 13:28 h
217 Talentirani štori Marko Eržen 1990 M Da 13:28 h
218 Talentirani štori Simon Eržen 1987 M Da 13:28 h
219 Talentirani štori Luka Podobnik 1990 M Da 13:28 h
220 Talentirani štori Lovro Mikš 1997 M Da 13:28 h
221 Talentirani štori Borut Gartnar 1995 M Da 13:28 h
222 Talentirani štori Tamara Klemenčič 1998 Ž Da 13:28 h
223 Talentirani štori Mateja Gartnar 1998 Ž Da 13:28 h
224 Talentirani štori Martina Jelovčan 1998 Ž Da 13:28 h
225 Talentirani štori Tjaša Jeram 1992 Ž Da 13:28 h
226 šumi tim staš markovič 1995 M Da 13:28 h
227 šumi tim dejan vučenovič 1988 M Da 13:28 h
228 šumi tim miha michael šumi 1988 M Da 13:28 h
229 šumi tim samo nadizar 1985 M Da 13:28 h
230 šumi tim dan zitnik 1994 M Da 13:28 h
231 šumi tim uroš kokalj 1983 Ž Da 13:28 h
232 gamsi jure kos 1997 M Da 13:28 h
233 gamsi anže klemenčič 1995 M Da 13:28 h
234 gamsi anže kožuh 1997 M Da 13:28 h
235 gamsi dejan klemenčič 1999 M Da 13:28 h
236 gamsi živa korenjak 1997 Ž Da 13:28 h
237 gamsi anja hudobivnik 1998 Ž Da 13:28 h
238 gamsi anja orehar 1998 Ž Da 13:28 h
239 gamsi tina starman 1997 Ž Da 13:28 h
240 gamsi karmen uršič 1997 Ž Da 13:28 h
241 gamsi laura blaznik 1998 Ž Da 13:28 h
242 AS ti ja nor Tine Jakopin 1985 M Da 13:28 h
243 AS ti ja nor Matic Sedovšek 1994 M Da 13:28 h
244 AS ti ja nor Peter Trogar 1992 M Da 13:28 h
245 AS ti ja nor Rok Britovšek 1984 M Da 13:28 h
246 AS ti ja nor Tomaž Ugovšek 1979 M Da 13:28 h
247 AS ti ja nor Sandi Rahten 1984 M Da 13:28 h
248 AS ti ja nor Eva Sedovšek 1995 Ž Da 13:28 h
249 AS ti ja nor Blanka Kroflič 1984 Ž Da 13:28 h
250 AS ti ja nor Danijela Zorko 1994 Ž Da 13:28 h
251 AS ti ja nor Janja Burkelc 1986 Ž Da 13:28 h
6. štartni val – 13:35 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
252 Barbari in muce Primož Bajželj 1989 M Da 13:35 h
253 Barbari in muce Teo Langerholc 1989 M Da 13:35 h
254 Barbari in muce Luka Drinovec 1992 M Da 13:35 h
255 Barbari in muce Matic Odar 1989 M Da 13:35 h
256 Barbari in muce Blaž Divjak 1990 M Da 13:35 h
257 Barbari in muce Maša Skok 1991 Ž Da 13:35 h
258 Barbari in muce Rok Drinovec 1989 M Da 13:35 h
259 Barbari in muce Kaja Skok 1995 Ž Da 13:35 h
260 Barbari in muce Matic Mestek 1993 M Da 13:35 h
261 Barbari in muce Špela Zavrl 1993 Ž Da 13:35 h
262 Barbari in muce Manca Krč 1993 Ž Da 13:35 h
263 Barbari in muce Mija Kurent 1993 Ž Da 13:35 h
264 Crazy chipmunks Miha Kalan 1996 M Da 13:35 h
265 Crazy chipmunks Špela Stanonik 1993 Ž Da 13:35 h
266 Crazy chipmunks Nevenka Mihevc 1993 Ž Da 13:35 h
267 Crazy chipmunks Barbara Rozman 1996 Ž Da 13:35 h
268 Despacito Špela Porenta 1997 Ž Da 13:35 h
269 Despacito Loti Ogris 1979 Ž Da 13:35 h
270 Despacito Hana Ogris 1998 Ž Da 13:35 h
271 Divjaki Jože Gortnar 1995 M Da 13:35 h
272 Divjaki Janez Debeljak 1994 M Da 13:35 h
273 Divjaki Andrej Dolenc 1986 M Da 13:35 h
274 Divjaki Jaka Guzelj 1995 M Da 13:35 h
275 Divjaki Jure Finžgar 1993 M Da 13:35 h
276 Divjaki Matej Tavčar 1990 M Da 13:35 h
277 Ivani in Ivanke Jaka Trček M Da 13:35 h
278 Ivani in Ivanke Janez Špik M Da 13:35 h
279 Ivani in Ivanke Igor Pečelin 1978 M Da 13:35 h
280 Ivani in Ivanke Martin Oblak 1980 M Da 13:35 h
281 Ivani in Ivanke Eva Selak 1985 Ž Da 13:35 h
282 Ivani in Ivanke Jana Oblak 1988 Ž Da 13:35 h
283 Ivani in Ivanke Mihaela Oblak Vehar 1966 Ž Da 13:35 h
284 Ivani in Ivanke Alenka Gartnar Luznar 1974 Ž Da 13:35 h
285 Ivani in Ivanke Bojana Mihalič Stržinar 1974 Ž Da 13:35 h
286 Ivani in Ivanke Darja Krek 1980 Ž Da 13:35 h
287 Ivani in Ivanke Neža Erznožnik 1980 Ž Da 13:35 h
288 Kvanške babe Rok Brišnik 1998 M Da 13:35 h
289 Kvanške babe Polona Zotler 1998 Ž Da 13:35 h
290 Kvanške babe Julija Ovijač 1998 Ž Da 13:35 h
291 Kvanške babe Polona Zotler 1998 Ž Da 13:35 h
292 Kvanške babe Alenka Ravnikar 1998 Ž Da 13:35 h
293 Kvanške babe Manca Urbanija 1998 Ž Da 13:35 h
294 Kvanške babe Sara Tišler 1998 Ž Da 13:35 h
295 Razočarani Urban Jenič 1995 M Da 13:35 h
296 Razočarani Gregor Jenič 1991 M Da 13:35 h
297 Razočarani Barbara Bevk 1991 M Da 13:35 h
298 Razočarani Anja Padaršič 1990 M Da 13:35 h
299 Razočarani Klemen Zaleznik 1988 M Da 13:35 h
300 Raketkoti Marko Hudomalj 1997 M Da 13:35 h
301 Raketkoti Lučka Žagar 1997 Ž Da 13:35 h
7. štartni val – 13:42 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
302 #narobezivim Blaž Nusdorfer 1991 M Da 13:42 h
303 #narobezivim Marko Nusdorfer 1991 M Da 13:42 h
304 #narobezivim Nejc Furlan 1991 M Da 13:42 h
305 Banane tinge tange Janez Kovačič 1989 M Da 13:42 h
306 Banane tinge tange Manca Mrežar 1992 Ž Da 13:42 h
307 Banane tinge tange Primož Bozovičar 1990 M Da 13:42 h
308 Banane tinge tange Mateja Škofic 1989 Ž Da 13:42 h
309 Banane tinge tange Samo Haklin 1988 M Da 13:42 h
310 Banane tinge tange Polona Mrak 1993 Ž Da 13:42 h
311 Banane tinge tange Janez Kastelic 1989 M Da 13:42 h
312 GAHA Žan Zupančič 1994 M Da 13:42 h
313 GAHA Marcel Slamič 1994 M Da 13:42 h
314 GAHA Tim Krampl 1998 M Da 13:42 h
315 GAHA Jaka Kregar 1993 M Da 13:42 h
316 GAHA Rok Krampl 1993 M Da 13:42 h
317 GAHA Blaž Žerjav Jereb 1998 M Da 13:42 h
318 GAHA Luka Prezelj 1998 M Da 13:42 h
319 GAHA Gregor Stare 1993 M Da 13:42 h
320 GAHA Miha Bogataj 1997 M Da 13:42 h
321 GAHA Matic Jezeršek 1991 M Da 13:42 h
322 GAHA Iza Krampl 1995 Ž Da 13:42 h
323 GAHA Klara Arhar 1997 Ž Da 13:42 h
324 GAHA Ariana Godicelj 1998 Ž Da 13:42 h
325 GAHA Klara Valter 1999 Ž Da 13:42 h
326 GIRL POWER TEAM Urša Rupar 1984 Ž Da 13:42 h
327 GIRL POWER TEAM Mojca Rant 1990 Ž Da 13:42 h
328 GIRL POWER TEAM Kristina Šter 1984 Ž Da 13:42 h
329 GIRL POWER TEAM Patricia Rupar 1991 Ž Da 13:42 h
330 GIRL POWER TEAM Ula Brank 1990 Ž Da 13:42 h
331 GIRL POWER TEAM Tina Vidovič 1980 Ž Da 13:42 h
332 GIRL POWER TEAM Monika Paurevic 1990 Ž Da 13:42 h
333 Optiweb Tomaž Srpčič 1988 M Da 13:42 h
334 Optiweb David Božič 1983 M Da 13:42 h
335 Optiweb Nataša Ravnikar 1989 Ž Da 13:42 h
336 Optiweb Neža Renko 1992 Ž Da 13:42 h
337 Optiweb Tina Pogačnik 1989 Ž Da 13:42 h
338 Optiweb Anja Žakelj 1989 Ž Da 13:42 h
339 Optiweb Nina Zupančič 1989 Ž Da 13:42 h
340 Panterji Matic Prevc 1995 M Da 13:42 h
341 Panterji Jan Šmid 1995 M Da 13:42 h
342 Panterji Teja Kavčič 1996 Ž Da 13:42 h
343 Panterji Ana Primožič 1996 Ž Da 13:42 h
344 Panterji Tanja Buh 1996 Ž Da 13:42 h
345 Panterji Mirjam Poljanšek 1994 Ž Da 13:42 h
346 Panterji Veronika Poljanšek 1996 Ž Da 13:42 h
347 Panterji Tina Poljanšek 1998 Ž Da 13:42 h
348 Panterji Maja Zelič 1994 Ž Da 13:42 h
349 Panterji Klara Zaletelj 1995 Ž Da 13:42 h
350 Princeske Davor Miklaužič 1983 M Da 13:42 h
351 Princeske Andreja Klemenčič 1988 Ž Da 13:42 h
352 Princeske Maja Požek 1989 Ž Da 13:42 h
353 Princeske Veronika Kovačič 1990 Ž Da 13:42 h
8. štartni val – 13:49 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
354 Blatni do kolen Tadej Jereb M Da 13:49 h
355 Blatni do kolen Erik Gartner M Da 13:49 h
356 Blatni do kolen Jure Košir 1996 M Da 13:49 h
357 Blatni do kolen Tai Hozjan 1997 M Da 13:49 h
358 Blatni do kolen Jakob Korenini Resnik 1997 M Da 13:49 h
359 Blatni do kolen Barbara Jugovic 1996 Ž Da 13:49 h
360 Blatni do kolen Darja Jugovic 1995 Ž Da 13:49 h
361 Blatni do kolen Polona Starman 1997 Ž Da 13:49 h
362 Blatni do kolen Nina Bogataj 1997 Ž Da 13:49 h
363 Blatni do kolen Anja Jelovčan 1997 Ž Da 13:49 h
364 Blatni do kolen Tanja Jelovčan 1997 Ž Da 13:49 h
365 Blatni do kolen Sandra Černe 1997 Ž Da 13:49 h
366 Blatni do kolen Veronika Hribar 1997 Ž Da 13:49 h
367 DIFA Almir Civič 1988 M Da 13:49 h
368 DIFA Abdul Sallem 1979 M Da 13:49 h
369 DIFA Nejc Bogataj 1987 M Da 13:49 h
370 DIFA Robert Justin 1976 M Da 13:49 h
371 DIFA Slavko Jungič 1981 M Da 13:49 h
372 DIFA Matic Benedik 1983 M Da 13:49 h
373 DIFA Urban Magušar 1986 M Da 13:49 h
374 DIFA Blaž Potočnik 1992 M Da 13:49 h
375 DIFA Polona Potočnik 1987 Ž Da 13:49 h
376 FEJST BABE Nataša Benedičič 1998 Ž Da 13:49 h
377 FEJST BABE Laura Benedičič 1999 Ž Da 13:49 h
378 FEJST BABE Neža Mohorič 1999 Ž Da 13:49 h
379 FEJST BABE Ana Mezeg 1999 Ž Da 13:49 h
380 FEJST BABE Nika Potočnik 1998 Ž Da 13:49 h
381 Fit Mišek Tim Jauh 1992 M Da 13:49 h
382 Fit Mišek Boštjan Krajnik 1994 M Da 13:49 h
383 Fit Mišek Miha Primožič 1985 M Da 13:49 h
384 Fit Mišek Boris Grginič 1982 M Da 13:49 h
385 Fit Mišek Gregor Krajnik 1991 M Da 13:49 h
386 Fit Mišek Mateja Krajnik 1994 Ž Da 13:49 h
387 Fit Mišek Sara Hribernik 1997 Ž Da 13:49 h
388 Fit Mišek Brigita Krajnik 1986 Ž Da 13:49 h
389 Fit Mišek Sabina Grginič 1983 Ž Da 13:49 h
390 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Jure Bajt 1997 M Da 13:49 h
391 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Matjaž Tirovič 1989 M Da 13:49 h
392 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Jakob Križaj 1994 M Da 13:49 h
393 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Janj Kern 1994 M Da 13:49 h
394 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Nejc Pišlar 1994 M Da 13:49 h
395 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Miha Stare 1994 M Da 13:49 h
396 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Žiga Hartman 1994 M Da 13:49 h
397 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Nejc Zajec 1994 M Da 13:49 h
398 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Rok Primožič 1994 M Da 13:49 h
399 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Blaž Tavčar 1994 M Da 13:49 h
400 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Rok Bajt 1994 M Da 13:49 h
401 Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene Urša Stare 1990 Ž Da 13:49 h
402 Trijo adijo Ajda Bogataj 1999 Ž Da 13:49 h
403 Trijo adijo Klara Tomc 1999 Ž Da 13:49 h
404 Trijo adijo Iza Krajnik 1999 Ž Da 13:49 h
9. štartni val – 13:56 h – prijave do 12:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
405 Berački Gregor Kosir 1999 M Da 13:56 h
406 Berački Domen Trobec 1998 M Da 13:56 h
407 Berački David Trobec 1998 M Da 13:56 h
408 Berački Petra Prevodnik 1999 M Da 13:56 h
409 Berački Andraz Baselj 1999 M Da 13:56 h
410 KOŠNIK TEAM MARKO ŠILER M Da 13:56 h
411 KOŠNIK TEAM PETER KLEMENČIČ M Da 13:56 h
412 KOŠNIK TEAM Matic Belec 1997 M Da 13:56 h
413 KOŠNIK TEAM MARKO ČADEŽ 1995 M Da 13:56 h
414 KOŠNIK TEAM MATIC COF 1988 M Da 13:56 h
415 KOŠNIK TEAM KRT LUKA 1983 M Da 13:56 h
416 KOŠNIK TEAM DARKO ŽLEBIČ 1960 M Da 13:56 h
417 KOŠNIK TEAM MATEJ ČEBULAR 1993 M Da 13:56 h
418 KOŠNIK TEAM BLAŽ LOGAR 1979 M Da 13:56 h
419 KOŠNIK TEAM JAKA HORVAT 1989 M Da 13:56 h
420 KOŠNIK TEAM MATJAŽ JUSTIN 1991 M Da 13:56 h
421 KOŠNIK TEAM JAKA KLEMENČIČ 1989 M Da 13:56 h
422 KOŠNIK TEAM MATIJA BOŽNAR 1984 M Da 13:56 h
423 KOŠNIK TEAM ANŽE FUJS 1990 M Da 13:56 h
424 KOŠNIK TEAM JAN ZUPAN 1991 M Da 13:56 h
425 KOŠNIK TEAM Ema Hafner 1993 Ž Da 13:56 h
426 KOŠNIK TEAM MIRA FUJS 1973 Ž Da 13:56 h
427 KOŠNIK TEAM VALERIJA JUSTIN 1994 Ž Da 13:56 h
428 KOŠNIK TEAM NINA LOGAR 1985 Ž Da 13:56 h
429 KOŠNIK TEAM MATEJA ČADEŽ 1992 Ž Da 13:56 h
430 KOŠNIK TEAM EVA KLEMENČIČ 1991 Ž Da 13:56 h
431 KOŠNIK TEAM MAJA KAVČIČ 1994 Ž Da 13:56 h
432 Kranšce Teja Zaletelj 1991 Ž Da 13:56 h
433 Kranšce Natalija Hrovat 1993 Ž Da 13:56 h
434 PGD Novaki Herman Peternelj 1989 M Da 13:56 h
435 PGD Novaki Matej Purgar 1988 M Da 13:56 h
436 PGD Novaki Peter Jeram 1982 M Da 13:56 h
437 PGD Novaki Alenka Jeram 1995 Ž Da 13:56 h
438 PGD Novaki Suzana Kofol 1990 Ž Da 13:56 h
439 PGD Novaki Minka Brovč 1990 Ž Da 13:56 h
440 Radioaktivne Redkvice Jure Gradišar 1992 M Da 13:56 h
441 Radioaktivne Redkvice Sandra Kečalović 1987 M Da 13:56 h
442 Radioaktivne Redkvice Iztok Oder 1992 M Da 13:56 h
443 Radioaktivne Redkvice Krištof Kalan 1992 M Da 13:56 h
444 Radioaktivne Redkvice Miha Kavčič 1992 M Da 13:56 h
445 Radioaktivne Redkvice Tim Škrlec 1993 M Da 13:56 h
446 too inspirit to be tired Sebastjan Železnik 1982 M Da 13:56 h
447 too inspirit to be tired Denis Kebler 1982 M Da 13:56 h
448 too inspirit to be tired David Schnebson 1999 M Da 13:56 h
449 too inspirit to be tired Anej Pust 1991 M Da 13:56 h
450 too inspirit to be tired Breda Lozar 1983 Ž Da 13:56 h
451 too inspirit to be tired Ana Cergolj 1983 Ž Da 13:56 h
452 too inspirit to be tired Alenka Lampret 1985 Ž Da 13:56 h
453 too inspirit to be tired Vesna Škafar 1991 Ž Da 13:56 h
10. štartni val – 14:15 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
454 Vinske mušice Marjana Vrhovec 1993 Ž Da 14:15 h
455 Vinske mušice Jana Čarman 1994 Ž Da 14:15 h
456 Vinske mušice Saša Malovrh 1993 Ž Da 14:15 h
457 Vinske mušice Monika Kožuh 1992 Ž Da 14:15 h
458 Vinske mušice Klavdija Burjek 1994 Ž Da 14:15 h
459 Vinske mušice Katja Pezdir 1993 Ž Da 14:15 h
460 Vinske mušice Johana Purgar 1997 Ž Da 14:15 h
461 Žejni Aleš Markelj 1995 M Da 14:15 h
462 Žejni Grega Jezersek 1994 M Da 14:15 h
463 Žejni Anže Cankar 1997 M Da 14:15 h
464 Žejni Jaka Krmelj 1996 M Da 14:15 h
465 Žejni Irma Cigale 1996 Ž Da 14:15 h
466 Ubijalska ekipa Štefan Kozjek 1999 M Da 14:15 h
467 Ubijalska ekipa Andrej Krajnik 1999 M Da 14:15 h
468 Ubijalska ekipa Petra Mesec 1999 M Da 14:15 h
469 Ubijalska ekipa Jure Fojkar 1999 M Da 14:15 h
470 Ubijalska ekipa Andrej Potočnik 1988 M Da 14:15 h
471 Ubijalska ekipa Matjaž Habjan 1984 M Da 14:15 h
472 Ubijalska ekipa Miro Reven 1999 M Da 14:15 h
473 Ubijalska ekipa Rok Kalan 1982 M Da 14:15 h
474 Ubijalska ekipa Boštjan Potočnik 1984 M Da 14:15 h
475 Ubijalska ekipa Klemen Koplan 1999 M Da 14:15 h
476 Ubijalska ekipa Matija Dagarin 1999 M Da 14:15 h
477 Ubijalska ekipa Gita Mihovec 1988 Ž Da 14:15 h
478 Ubijalska ekipa Ana Turšič 1980 Ž Da 14:15 h
479 Triperesna deteljica Tinkara Mezeg 1993 Ž Da 14:15 h
480 Triperesna deteljica Ana Bogataj 1991 Ž Da 14:15 h
481 Triperesna deteljica Urša Kušar 1992 Ž Da 14:15 h
482 Teučki Sandi Homec 1990 M Da 14:15 h
483 Teučki Polona Eržen 1992 M Da 14:15 h
484 Teučki Gregor Vojska 1988 M Da 14:15 h
485 Teučki Maja Mezeg 1991 M Da 14:15 h
486 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Anže Potočnik 1998 M Da 14:15 h
487 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Nace Vegelj 1998 M Da 14:15 h
488 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Žiga Arhar 1997 M Da 14:15 h
489 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Deja Praprotnik 1998 Ž Da 14:15 h
490 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Zala Lampič 1997 Ž Da 14:15 h
491 Telebajski 1 (Anže Potočnik) Asia Poženel 1997 Ž Da 14:15 h
492 Sneguljček in 6 palčkov Mitja Luznar 1989 M Da 14:15 h
493 Sneguljček in 6 palčkov Tadej Štucin 1999 M Da 14:15 h
494 Sneguljček in 6 palčkov Matjaž Rupar 1992 M Da 14:15 h
495 Sneguljček in 6 palčkov Igor Horvat 1969 M Da 14:15 h
496 Sneguljček in 6 palčkov Tanja Danilovič 1983 Ž Da 14:15 h
497 Sneguljček in 6 palčkov Sara Šebenik 1990 Ž Da 14:15 h
498 Sneguljček in 6 palčkov Eva Luznar 1999 Ž Da 14:15 h
499 ODJABI vodka! Jure Bucik 1991 M Da 14:15 h
500 ODJABI vodka! Nina Majcen 1994 M Da 14:15 h
501 ODJABI vodka! Katarina Žemlja 1994 M Da 14:15 h
502 ODJABI vodka! Miha Pustavrh 1992 M Da 14:15 h
11. štartni val – 14:22 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
503 Fejst blatne Tina Krmelj 1995 Ž Da 14:22 h
504 Fejst blatne Nika Jelovčan 1995 Ž Da 14:22 h
505 Fejst blatne Nika Setnikar 1995 Ž Da 14:22 h
506 Fejst blatne Pia Pivk 1995 Ž Da 14:22 h
507 Fejst blatne Barbara Mrljak 1995 Ž Da 14:22 h
508 Fejst blatne Katja Habjan 1994 Ž Da 14:22 h
509 Fejst blatne Urša Krmelj 1997 Ž Da 14:22 h
510 Golfisti Matic Zorman 1996 M Da 14:22 h
511 Golfisti Jaka Jerič 1999 M Da 14:22 h
512 Golfisti Rok Jerič 1995 M Da 14:22 h
513 Golfisti Sebastjan Strmšek 1999 M Da 14:22 h
514 Golfisti Tilen Krumpestar 1999 M Da 14:22 h
515 propadli inžinirji Matej Eržen 1996 M Da 14:22 h
516 propadli inžinirji Tine Černač 1996 M Da 14:22 h
517 propadli inžinirji Bor Vreček 1996 M Da 14:22 h
518 propadli inžinirji Jernej Nagode 1996 M Da 14:22 h
519 propadli inžinirji Jure Ferkulj 1996 M Da 14:22 h
520 propadli inžinirji Žan Križaj 1999 M Da 14:22 h
521 propadli inžinirji Miha Kopač 1996 M Da 14:22 h
522 propadli inžinirji Blaž Gorjanc 1996 M Da 14:22 h
523 POLErine Saša Huber 1988 Ž Da 14:22 h
524 POLErine Kaja Manca Cerar 1991 Ž Da 14:22 h
525 POLErine Maša Gorenc 1989 Ž Da 14:22 h
526 POLErine Marija Lanč 1989 Ž Da 14:22 h
527 POLErine Miriam Štucin 1987 Ž Da 14:22 h
528 POLErine Maša Žekš 1993 Ž Da 14:22 h
529 POLErine Diana Rihar 1972 Ž Da 14:22 h
530 Rock Solid Gregor Požar M Da 14:22 h
531 Rock Solid Gašper Kerševan M Da 14:22 h
532 Rock Solid Tomaž Selak M Da 14:22 h
533 Rock Solid Martin Jenko M Da 14:22 h
534 Rock Solid Siniša Lešević M Da 14:22 h
535 Rock Solid Aleš Bogataj M Da 14:22 h
536 Rock Solid Domen Božičnik M Da 14:22 h
537 Rock Solid Milojko Đurić M Da 14:22 h
538 Rock Solid Marko Mihailović M Da 14:22 h
539 Rock Solid Blaž Hren M Da 14:22 h
540 Rock Solid Urška Mrak Ž Da 14:22 h
541 Rock Solid Maša Kušar Ž Da 14:22 h
542 Še enga spijemo pa gremo Klemen Porenta 1994 M Da 14:22 h
543 Še enga spijemo pa gremo Pina Osovnikar 1996 M Da 14:22 h
544 Še enga spijemo pa gremo Maja Močnik 1996 M Da 14:22 h
545 Še enga spijemo pa gremo Miha Šifrer 1994 M Da 14:22 h
546 Še enga spijemo pa gremo Maruša Florjančič 1996 M Da 14:22 h
547 Še enga spijemo pa gremo Aljaž Ribnikar 1996 M Da 14:22 h
548 Še enga spijemo pa gremo Lucija Remic 1996 Ž Da 14:22 h
549 Švicam ful Tina Primožič 1995 M Da 14:22 h
550 Švicam ful Tilen Tratnjek 1991 M Da 14:22 h
551 Švicam ful Jan Dovrtel 1988 M Da 14:22 h
12. štartni val – 14:29 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
552 OMK d.o.o. Rado Poje 1981 M Da 14:29 h
553 OMK d.o.o. Florjan Lungu 1986 M Da 14:29 h
554 OMK d.o.o. Tine Bergant 1988 M Da 14:29 h
555 OMK d.o.o. Matic Čerin 1997 M Da 14:29 h
556 OMK d.o.o. Anze Kumer 1992 M Da 14:29 h
557 OMK d.o.o. Bojan Ažbe 1976 M Da 14:29 h
558 OMK d.o.o. Nejc Božnar 1997 M Da 14:29 h
559 OMK d.o.o. Evgen Šubic 1975 M Da 14:29 h
560 OMK d.o.o. Lenart Bergant 1993 M Da 14:29 h
561 OMK d.o.o. Matej Debeljak 1978 M Da 14:29 h
562 OMK d.o.o. Tomaž Rupar 1979 M Da 14:29 h
563 OMK d.o.o. Davor Jozič 1981 M Da 14:29 h
564 Stepice Daniela Trajkova 1989 Ž Da 14:29 h
565 Stepice Kaja Slabe 1997 Ž Da 14:29 h
566 Stepice Helena Oblak 1995 Ž Da 14:29 h
567 Stepice Dunja Pustavrh 1996 Ž Da 14:29 h
568 Stepice Daša Gorjan 1994 Ž Da 14:29 h
569 Stepice Dajana Nanova 1995 Ž Da 14:29 h
570 Stepice Lea Bašelj 1987 Ž Da 14:29 h
571 Umazany Packy Mara Novoměstsky 1994 M Da 14:29 h
572 Umazany Packy Jerneja Stanonik 1999 Ž Da 14:29 h
573 Umazany Packy Ifka Kouřilová 1988 Ž Da 14:29 h
574 Umazany Packy Pavlina Novoměstska 1997 Ž Da 14:29 h
575 Žabe z Mlake Niko Kokelj 1982 M Da 14:29 h
576 Žabe z Mlake Eugen Kokelj 1982 M Da 14:29 h
577 Žabe z Mlake Janez Jamnik 1984 M Da 14:29 h
578 Žabe z Mlake Anja Kokelj 1981 Ž Da 14:29 h
579 Žabe z Mlake Mihela  Kokelj 1984 Ž Da 14:29 h
580 Žabe z Mlake Tanja Kokelj Jamnik 1986 Ž Da 14:29 h
581 zutke futke katarina bončina 1988 M Da 14:29 h
582 zutke futke katja gnezda 1984 Ž Da 14:29 h
583 zutke futke vanja klemenčič 1979 Ž Da 14:29 h
584 zutke futke nataša rus 1977 Ž Da 14:29 h
585 zutke futke tanja grošelj 1984 Ž Da 14:29 h
586 zutke futke sonja hvala 1987 Ž Da 14:29 h
587 Mopedize Tadej Kožuh 1998 M Da 14:29 h
588 Mopedize Damjan Balažic 1989 M Da 14:29 h
589 Mopedize Jaka Balažic 1999 M Da 14:29 h
590 Mopedize Jure Pokorn 1996 M Da 14:29 h
591 Mopedize Gašper Kožuh 1984 M Da 14:29 h
592 Mopedize Mohor Čarman 1989 M Da 14:29 h
593 Mopedize Jernej Čarman 1991 M Da 14:29 h
594 Mopedize Tine Božnar 1994 M Da 14:29 h
595 Mopedize Jure Uršič 1997 M Da 14:29 h
596 Mušimuši-team Gorazd Prezelj 1998 M Da 14:29 h
597 Mušimuši-team David Potočnik 1996 M Da 14:29 h
598 Mušimuši-team Anže Bogataj 1996 M Da 14:29 h
599 Mušimuši-team Ana Jelenc 1997 Ž Da 14:29 h
600 Mušimuši-team Anika Bevk 1998 Ž Da 14:29 h
13. štartni val – 14:36 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
601 Blatni Franc Matija Maršič 1990 M Da 14:36 h
602 Blatni Franc Jaka Kralj 1990 M Da 14:36 h
603 Blatni Franc Marko Andrejašič 1989 M Da 14:36 h
604 Blatni Franc Peter Andrejašič 1996 M Da 14:36 h
605 Double trouble N+N Jasmina Nina Pungartnik 1979 Ž Da 14:36 h
606 Double trouble N+N Nina Korošec 1984 Ž Da 14:36 h
607 DREK mojstri Tilen Legnar 1995 M Da 14:36 h
608 DREK mojstri Miha Peternelj 1991 M Da 14:36 h
609 DREK mojstri Monika Špital 1995 Ž Da 14:36 h
610 DREK mojstri Tina Komac 1992 Ž Da 14:36 h
611 Hitri in predrzni Andrej Štalec 1993 M Da 14:36 h
612 Hitri in predrzni Matej Štalec 1999 M Da 14:36 h
613 Hitri in predrzni Marko Štalec 1996 M Da 14:36 h
614 Hitri in predrzni Klemen Polak 1986 M Da 14:36 h
615 Hitri in predrzni Ana Štalec 1992 Ž Da 14:36 h
616 Hitri in predrzni Marija Štalec 1990 Ž Da 14:36 h
617 KNT-fejst Matej Cankar 1993 M Da 14:36 h
618 KNT-fejst Marko Peternelj 1987 M Da 14:36 h
619 KNT-fejst Janez Kokalj 1986 M Da 14:36 h
620 KNT-fejst Viktor Cvijanović 1992 M Da 14:36 h
621 KNT-fejst Matej Frelih 1986 M Da 14:36 h
622 KNT-fejst Matjaž Buh 1997 M Da 14:36 h
623 KNT-fejst Jure Kokalj 1981 M Da 14:36 h
624 Veseli ventilčki 🙂 Damjan Mišmaš 1978 M Da 14:36 h
625 Veseli ventilčki 🙂 Primož Tomc 1981 M Da 14:36 h
626 Veseli ventilčki 🙂 Nataša Hribernik 1990 M Da 14:36 h
627 Veseli ventilčki 🙂 Simona Vovk 1978 Ž Da 14:36 h
628 The Bambi Molesters Matej Goljat 1984 M Da 14:36 h
629 The Bambi Molesters Jan Ažbe Gabrovšek 1991 M Da 14:36 h
630 The Bambi Molesters Ivana Severdija Ž Da 14:36 h
631 SNTNTN Urban Oblak 1998 M Da 14:36 h
632 SNTNTN Tita Urh 1998 Ž Da 14:36 h
633 TAHUDI Anze Duljak 1989 M Da 14:36 h
634 TAHUDI Rok Kumerdej 1994 M Da 14:36 h
635 TAHUDI Matjaz Kumedrej 1991 M Da 14:36 h
636 TAHUDI Gasper Jansa 1989 M Da 14:36 h
637 TAHUDI Anka Fajfar 1983 M Da 14:36 h
638 TAHUDI Luka Mencinger 1991 M Da 14:36 h
639 TAHUDI Tajda Rehberger 1997 M Da 14:36 h
640 Rakete Valentin Pogačnik 1994 M Da 14:36 h
641 Rakete Urban Mravlja 1994 M Da 14:36 h
642 Rakete Anja Duljak 1994 Ž Da 14:36 h
643 Rakete Sara Skumavc 1994 Ž Da 14:36 h
644 RAZPALJOTKA Matic Bradeško 1995 M Da 14:36 h
645 RAZPALJOTKA Kristjan Kostelec 1994 M Da 14:36 h
646 RAZPALJOTKA Anja Pintar 1994 Ž Da 14:36 h
647 RAZPALJOTKA Erika Jenko 1999 Ž Da 14:36 h
648 RAZPALJOTKA Lorena Golob 1997 Ž Da 14:36 h
649 Planinc Franc Cerar M Da 14:36 h
650 Planinc Darka Ogorevc Ž Da 14:36 h
14. štartni val – 14:43 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
651 DRINK TEAM Peter Grdadolnik 1999 M Da 14:43 h
652 DRINK TEAM Anže Tominec 1998 M Da 14:43 h
653 DRINK TEAM Robi Demšar 1995 M Da 14:43 h
654 DRINK TEAM Rok Malovrh 1995 M Da 14:43 h
655 figa123 Lenart Demšar 1996 M Da 14:43 h
656 Gorčica Darjan Mlinar 1982 M Da 14:43 h
657 Gorčica Mlinar Branka 1973 Ž Da 14:43 h
658 Gorčica Monika Poklič 1994 Ž Da 14:43 h
659 Hrastniški borci Domen Kržišnik 1978 M Da 14:43 h
660 Hrastniški borci Boris Babič 1978 M Da 14:43 h
661 Hrastniški borci Matej Celec 1978 M Da 14:43 h
662 Hrastniški borci Aleš Guzelj 1991 M Da 14:43 h
663 Hrastniški borci Primož Guzelj 1998 M Da 14:43 h
664 Hrastniški borci Tomaž Guzelj 1992 M Da 14:43 h
665 Hrastniški borci Matej Grah 1981 M Da 14:43 h
666 Hrastniški borci Simon Prevodnik 1982 M Da 14:43 h
667 Hrastniški borci Blaž Alič 1987 M Da 14:43 h
668 Kamenčkovi Urban Polak 1994 M Da 14:43 h
669 Kamenčkovi Aljaž Rutar 1994 M Da 14:43 h
670 Kamenčkovi Jaka Polak 1992 M Da 14:43 h
671 Kamenčkovi Barbara Gatej 1995 Ž Da 14:43 h
672 Kamenčkovi Lucija Primožič 1996 Ž Da 14:43 h
673 Orel Matjaž Bergant 1997 M Da 14:43 h
674 Orel Jaka Bergant 1994 M Da 14:43 h
675 Orel Aleš Demšar 1998 M Da 14:43 h
676 Orel Špela Pustovrh 1998 Ž Da 14:43 h
677 Omejcovi odojki Miha Oblak 1988 M Da 14:43 h
678 Omejcovi odojki Klemen Šifrar 1988 M Da 14:43 h
679 Omejcovi odojki Rok Peternelj 1993 M Da 14:43 h
680 Omejcovi odojki Janez Pivk 1988 M Da 14:43 h
681 Moštvo Jan Lašič 1989 M Da 14:43 h
682 Moštvo Bojan Petrovič 1990 M Da 14:43 h
683 Moštvo Iztok Rakar 1990 M Da 14:43 h
684 Moštvo Matic Šmid 1991 M Da 14:43 h
685 Moštvo Lenart Miklavčič 1991 M Da 14:43 h
686 Moštvo Maja Dolenc 1991 Ž Da 14:43 h
687 Moštvo Katja Petrovec 1986 Ž Da 14:43 h
688 Moštvo Laura Benedičič 1992 Ž Da 14:43 h
689 Morostarji 😀 Klavdija Kejžar 1991 M Da 14:43 h
690 Morostarji 😀 Primož Kožuh 1998 M Da 14:43 h
691 Morostarji 😀 Marta Habjan 1959 Ž Da 14:43 h
692 Morostarji 😀 Veronika Benedičič 1995 Ž Da 14:43 h
693 KRAVE Emi Nikočević 1992 M Da 14:43 h
694 KRAVE Sašo Mačar 1988 M Da 14:43 h
695 KRAVE Urška Posega 1986 Ž Da 14:43 h
696 Kramar Marko Kramar 1960 M Da 14:43 h
697 KOZOROG ROBERT OBLAK 1993 M Da 14:43 h
698 KOZOROG UROŠ PODBREGAR 1982 M Da 14:43 h
699 Loški Kakci Luka Alič 1985 M Da 14:43 h
700 Loški Kakci Aleš Pirc 1982 M Da 14:43 h
701 Loški Kakci Primož Krmelj 1982 M Da 14:43 h
702 Loški Kakci Ana Hafner 1987 Ž Da 14:43 h
15. štartni val – 14:50 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
703 DRINK TEAM ONE Beno Masnec 1983 M Da 14:50 h
704 DRINK TEAM ONE Andrej Dolenec 1980 M Da 14:50 h
705 DRINK TEAM ONE DOMEN JANKOVEC 1983 M Da 14:50 h
706 DRINK TEAM ONE GREGOR OMAN 1985 M Da 14:50 h
707 DRINK TEAM ONE JAKA FERDIN 1982 M Da 14:50 h
708 DRINK TEAM ONE MITJA GUZELJ 1976 M Da 14:50 h
709 DRINK TEAM ONE MIRO DELIČ 1976 M Da 14:50 h
710 DRINK TEAM ONE PRIMOŽ RAKOVEC 1979 M Da 14:50 h
711 DRINK TEAM ONE BREDA HRIBERNIK 1978 Ž Da 14:50 h
712 DRINK TEAM ONE TANJA RAKOVEC 1979 Ž Da 14:50 h
713 Honorificabilitudinitatibus Jure Šifrar 1987 M Da 14:50 h
714 Honorificabilitudinitatibus Boštjan Poljanec 1986 M Da 14:50 h
715 Honorificabilitudinitatibus Matija Rihtaršič 1981 M Da 14:50 h
716 Honorificabilitudinitatibus Klemen Novak 1988 M Da 14:50 h
717 Honorificabilitudinitatibus Dejan Marinac 1994 M Da 14:50 h
718 Honorificabilitudinitatibus Anja Bogataj 1993 Ž Ne 14:50 h
719 Honorificabilitudinitatibus Nastja Kavčič 1990 Ž Da 14:50 h
720 Honorificabilitudinitatibus Anja Šifrar 1993 Ž Da 14:50 h
721 Nindže Grega Podpeskar 1992 M Ne 14:50 h
722 Nindže Matevž Godnov 1992 M Da 14:50 h
723 Nindže Nejc Gosar 1989 M Da 14:50 h
724 Nindže Maja Podgoršek 1994 Ž Da 14:50 h
725 Nindže Bojana Bašelj 1992 Ž Da 14:50 h
726 Nindže Katja Kuhar 1993 Ž Da 14:50 h
727 Nindže Saša Pipan 1993 Ž Da 14:50 h
728 Nindže Sara Zagernik 1993 Ž Da 14:50 h
729 Samgreš Andrej Rovtar 1999 M Da 14:50 h
730 Samgreš Stanko Rovtar 1999 M Da 14:50 h
731 Samgreš Miha Marenk 1999 M Ne 14:50 h
732 Samgreš Jan Miže 1999 M Da 14:50 h
733 Samgreš Tanja Bernard 1999 M Da 14:50 h
734 Samgreš Nika Guzelj 1999 M Ne 14:50 h
735 Samgreš Matija Rihtaršič 1997 M Da 14:50 h
736 Trezne rakete Jan Urh 1996 M Ne 14:50 h
737 Trezne rakete Leon Bokal 1998 M Ne 14:50 h
738 Trezne rakete Nejc Kokalj 1996 M Da 14:50 h
739 Trezne rakete Klemen Kejžar 1994 M Da 14:50 h
740 Trezne rakete Borut Kristan 1996 M Da 14:50 h
741 Trezne rakete Marko Krčmar 1992 M Da 14:50 h
742 Trezne rakete Urša Stanonik 1996 Ž Ne 14:50 h
743 Trezne rakete Tina Vodnik 1996 Ž Ne 14:50 h
744 Trezne rakete Klara Bolta 1996 Ž Ne 14:50 h
745 Trezne rakete Urška Bokal 1996 Ž Da 14:50 h
746 Trezne rakete Karmen Kočar 1996 Ž Da 14:50 h
747 Trezne rakete Nataša Ržek 1996 Ž Da 14:50 h
748 Trezne rakete Katja Uršič 1996 Ž Da 14:50 h
749 Skuštranci Denis Žitnik 1984 M Da 14:50 h
750 Skuštranci Tjaša Mlinar 1984 M Da 14:50 h
751 Skuštranci Robert Mlinar 1981 M Da 14:50 h
752 Skuštranci Dolores Lipovac Mlinar 1980 Ž Ne 14:50 h
753 Skuštranci Barbara Fortuna 1978 Ž Ne 14:50 h
754 Skuštranci Katja Mlinar 1980 Ž Da 14:50 h
16. štartni val – 14:57 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
755 Blatni pujski Janez Debeljak 1976 M Ne 14:57 h
756 Blatni pujski Dejan Radanović 1985 M Ne 14:57 h
757 Blatni pujski Nina Žagar 1987 M Da 14:57 h
758 Blatni pujski Petra Resnik 1981 M Da 14:57 h
759 Blatni pujski Andrej Resnik 1979 M Da 14:57 h
760 Blatni pujski Petra Ambrožič 1984 M Ne 14:57 h
761 Blatni pujski Kaja Čeč 1990 Ž Ne 14:57 h
762 Blatni pujski Barbara Hribernik 1987 Ž Ne 14:57 h
763 Blatni pujski Nataša Rozman 1981 Ž Ne 14:57 h
764 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Ambroz Treven 1998 M Da 14:57 h
765 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Anže Koren Likar 1998 M Da 14:57 h
766 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Meta Potočnik 1999 M Da 14:57 h
767 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Žiga Treven 1998 M Ne 14:57 h
768 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Lili Šubic 1999 Ž Da 14:57 h
769 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Sara Dolinar 1999 Ž Da 14:57 h
770 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Lucija Lučka Debelak 1999 Ž Da 14:57 h
771 Društvo lenih in malo manj lenih ljudi Urša Serženta 1999 Ž Da 14:57 h
772 Partizanke David Okršlar 1992 M Ne 14:57 h
773 Partizanke Anže Jurgele 1985 M Ne 14:57 h
774 Partizanke Gašper Murn 1993 M Da 14:57 h
775 Partizanke Miha Berčič 1990 M Ne 14:57 h
776 Partizanke Anja Čibej 1996 Ž Da 14:57 h
777 Partizanke Katrin Kopač 1995 Ž Da 14:57 h
778 Partizanke Tanja Žontar 1999 Ž Da 14:57 h
779 Partizanke Urška Seljak 1995 Ž Da 14:57 h
780 Partizanke Laura Bogataj 1999 Ž Da 14:57 h
781 Partizanke Maja Goršek 1995 Ž Da 14:57 h
782 Partizanke Katja Gasser 1998 Ž Da 14:57 h
783 Partizanke Katarina Vraber 1980 Ž Da 14:57 h
784 Partizanke Tjaša Čibej 1997 Ž Da 14:57 h
785 Partizanke Tamara Grašič 1995 Ž Ne 14:57 h
786 Partizanke Tanja Kogoj 1989 Ž Da 14:57 h
787 Partizanke Urša Brelih 1998 Ž Da 14:57 h
788 Partizanke Lia Berce 1998 Ž Da 14:57 h
789 Partizanke Maja Ferlan 1996 Ž Da 14:57 h
790 Dream team Tinkara Udir 1998 Ž Da 14:57 h
791 Dream team Tinkara Škof 1998 Ž Ne 14:57 h
792 Dream team Urška Kuhar 1998 Ž Ne 14:57 h
793 Dream team Tjaša Frlic 1998 Ž Da 14:57 h
794 Dream team Saša Kristan 1998 Ž Da 14:57 h
795 Dream team Monika Stanonik 1998 Ž Da 14:57 h
796 Telebajski 2 Jakob Štalec 1999 M Da 14:57 h
797 Telebajski 2 Gregor Špik 1999 M Ne 14:57 h
798 Telebajski 2 Tina Stanonik 1999 Ž Ne 14:57 h
799 Telebajski 2 Taja Rupar 1999 Ž Da 14:57 h
17. štartni val – 15:04 h – prijave do 13:30 h
Št. št. Skupina Ime Priimek Letnik Spol Plačan Štartni čas
800 BLATFEJST Uroš Miholič 1983 M Ne 15:04 h
801 BLATFEJST Jerneja Žagar 1986 Ž Ne 15:04 h
802 BLATFEJST Laura Svoljšak 1985 Ž Ne 15:04 h
803 Blatnik Miha Kalan 1989 M Ne 15:04 h
804 Carji Matej Lukancic 1993 M Ne 15:04 h
805 Drink team Grega Sušnik 1998 M Ne 15:04 h
806 Drink team Tomaž Koželj 1998 M Ne 15:04 h
807 Drink team Jure Krivec 1998 M Ne 15:04 h
808 Ekipa da te skipa Klara Gartnar 1997 Ž Ne 15:04 h
809 Ekipa da te skipa Klara Jeretina 1998 Ž Ne 15:04 h
810 Ekipa da te skipa Nastja Bajt 1998 Ž Ne 15:04 h
811 Ekipa da te skipa Mateja Pintar 1999 Ž Ne 15:04 h
812 Ekipa da te skipa Zala Rakovec 1999 Ž Ne 15:04 h
813 Ekipa da te skipa Anja Rakovec 1999 Ž Ne 15:04 h
814 Ekipa da te skipa Tjaša Poklukar 1998 Ž Ne 15:04 h
815 Ekipa da te skipa Ana Klememčič 1998 Ž Ne 15:04 h
816 Fell the power Nik Javoršek 1996 M Ne 15:04 h
817 Go with the flow Livio Perger 1976 M Ne 15:04 h
818 Go with the flow Patricija Korče 1974 Ž Ne 15:04 h
819 GRDI RACEK GRDI RACEK 1987 M Ne 15:04 h
820 Klapa kosci Dejan Čeh 1992 M Ne 15:04 h
821 Klapa kosci David Slak 1999 M Ne 15:04 h
822 Klapa kosci David Čeh 1994 M Ne 15:04 h
823 Klapa kosci Klemen Smolič 1998 M Ne 15:04 h
824 Klapa kosci Aleš Bradač 1994 M Ne 15:04 h
825 Klapa kosci Katja Čeh 1995 Ž Ne 15:04 h
826 Klapa kosci Špela Gorc 1998 Ž Ne 15:04 h
827 Ko vas jebe 🙂 Sebastjan Čadež 1973 M Ne 15:04 h
828 Ko vas jebe 🙂 Sebastjan Tanko 1991 M Ne 15:04 h
829 Ko vas jebe 🙂 Tomaž Troha 1986 M Ne 15:04 h
830 Ko vas jebe 🙂 Matjaz Kalan 1987 M Ne 15:04 h
831 Ko vas jebe 🙂 Tine Dobrilovic 1985 M Ne 15:04 h
832 Ko vas jebe 🙂 Gregor Panjtar 1984 M Ne 15:04 h
833 Ko vas jebe 🙂 Anja Zakotnik 1993 Ž Ne 15:04 h
834 Ko vas jebe 🙂 Eva Šnuderl 1995 Ž Ne 15:04 h
835 Kogovšek tem Urban Kogovšek 1988 M Ne 15:04 h
836 Kogovšek tem Damjan Kogovšek 1996 M Ne 15:04 h
837 Kogovšek tem Tadej Kogovšek 1998 M Ne 15:04 h
838 Kogovšek tem Alen Kogovšek 1999 M Ne 15:04 h
839 Kondorjev let 2018 Blaz Hafner 1979 M Ne 15:04 h
840 Kondorjev let 2018 Simon Starman 1970 M Ne 15:04 h
841 Ljubitelja blatne kopeli Domen Kolar 1997 M Ne 15:04 h
842 Ljubitelja blatne kopeli Hana Krabonja 1999 Ž Ne 15:04 h
843 M Martin Novak 1999 M Ne 15:04 h
844 Minioni Marcel Salmič 1994 M Ne 15:04 h
845 mjasa tjasa vode 1997 Ž Ne 15:04 h
846 mjasa Marusa Podgorsek 1998 Ž Ne 15:04 h
847 Pskoti Luka Gajšt 1998 M Ne 15:04 h
848 pumpe bina visba 1999 M Ne 15:04 h
849 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Žan Mezeg 1999 M Ne 15:04 h
850 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Florjan Kavčič 1999 M Ne 15:04 h
851 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Matej Slabe 1999 M Ne 15:04 h
852 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Anita Podrekar 1999 Ž Ne 15:04 h
853 seuske cvetlice & polanski cvetličarji valerija Benedičič 1999 Ž Ne 15:04 h
854 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Ajda Jagodic 1999 Ž Ne 15:04 h
855 seuske cvetlice & polanski cvetličarji Estera Bešter 1999 Ž Ne 15:04 h
856 Aaaa Metka Slivnik 1997 Ž Ne 15:04 h