Štartna lista 2017 – ekipe

1. štartni val – 13:00 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
FAZANI 13:00 h
GLADIATORJI 13:00 h
Speedy dirty piglets 13:00 h
Muk&TheTeam 13:00 h
Majda 13:00 h
BLATN PIPL 13:00 h
APEC TEAM 13:00 h
2. štartni val – 13:07 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
andrejčki 13:07 h
GORAJTE 13:07 h
RC Pleme 13:07 h
Pet mušketirjev 13:07 h
3. štartni val – 13:14 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Ball socket-i 13:14 h
Blatni Modri zob 13:14 h
Cvičkarji 13:14 h
Dejspasitna 13:14 h
4. štartni val – 13:21 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Brave Pigs 13:21 h
Country girls 13:21 h
spodna ulica nori 13:21 h
Terminatorji 13:21 h
Lulčki 13:21 h
metulčki 13:21 h
Vrtec Škofja Loka 13:21 h
Zarustan auspuh 13:21 h
5. štartni val – 13:28 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Žlebko team 13:28 h
Trezni smo brezvezni 13:28 h
Talentirani štori 13:28 h
šumi tim 13:28 h
gamsi 13:28 h
AS ti ja nor 13:28 h
6. štartni val – 13:35 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Barbari in muce 13:35 h
Crazy chipmunks 13:35 h
Despacito 13:35 h
Divjaki 13:35 h
Ivani in Ivanke 13:35 h
Kvanške babe 13:35 h
Razočarani 13:35 h
Razočarani 13:35 h
Raketkoti 13:35 h
7. štartni val – 13:42 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
#narobezivim 13:42 h
Banane tinge tange 13:42 h
GAHA 13:42 h
GIRL POWER TEAM 13:42 h
Optiweb 13:42 h
Panterji 13:42 h
Princeske 13:42 h
8. štartni val – 13:49 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Blatni do kolen 13:49 h
DIFA 13:49 h
FEJST BABE 13:49 h
Fit Mišek 13:49 h
Poslednji Dom Samskih Žrebcev in mene 13:49 h
Trijo adijo 13:49 h
9. štartni val – 13:56 h – prijave do 12:30 h
Skupina Štartni čas
Berački 13:56 h
KOŠNIK TEAM 13:56 h
Kranšce 13:56 h
PGD Novaki 13:56 h
Radioaktivne Redkvice 13:56 h
too inspirit to be tired 13:56 h
10. štartni val – 14:15 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
Vinske mušice 14:15 h
Žejni 14:15 h
Ubijalska ekipa 14:15 h
Triperesna deteljica 14:15 h
Teučki 14:15 h
Telebajski 1 (Anže Potočnik) 14:15 h
Sneguljček in 6 palčkov 14:15 h
ODJABI vodka! 14:15 h
11. štartni val – 14:22 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
Fejst blatne 14:22 h
Golfisti 14:22 h
propadli inžinirji 14:22 h
POLErine 14:22 h
Rock Solid 14:22 h
Še enga spijemo pa gremo 14:22 h
Švicam ful 14:22 h
12. štartni val – 14:29 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
OMK d.o.o. 14:29 h
Stepice 14:29 h
Umazany Packy 14:29 h
Žabe z Mlake 14:29 h
zutke futke 14:29 h
Mopedize 14:29 h
Mušimuši-team 14:29 h
13. štartni val – 14:36 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
Blatni Franc 14:36 h
Double trouble N+N 14:36 h
DREK mojstri 14:36 h
Hitri in predrzni 14:36 h
KNT-fejst 14:36 h
Veseli ventilčki 🙂 14:36 h
The Bambi Molesters 14:36 h
SNTNTN 14:36 h
TAHUDI 14:36 h
Rakete 14:36 h
RAZPALJOTKA 14:36 h
Planinc 14:36 h
14. štartni val – 14:43 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
DRINK TEAM 14:43 h
figa123 14:43 h
Gorčica 14:43 h
Gorčica 14:43 h
Hrastniški borci 14:43 h
Kamenčkovi 14:43 h
Orel 14:43 h
Omejcovi odojki 14:43 h
Moštvo 14:43 h
Morostarji 😀 14:43 h
KRAVE 14:43 h
Kramar 14:43 h
KOZOROG 14:43 h
Loški Kakci 14:43 h
15. štartni val – 14:50 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
DRINK TEAM ONE 14:50 h
Honorificabilitudinitatibus 14:50 h
Nindže 14:50 h
Samgreš 14:50 h
Trezne rakete 14:50 h
Skuštranci 14:50 h
16. štartni val – 14:57 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
Blatni pujski 14:57 h
Društvo lenih in malo manj lenih ljudi 14:57 h
Partizanke 14:57 h
Dream team 14:57 h
Telebajski 2 14:57 h
17. štartni val – 15:04 h – prijave do 13:30 h
Skupina Štartni čas
BLATFEJST 15:04 h
Blatnik 15:04 h
Carji 15:04 h
Drink team 15:04 h
Ekipa da te skipa 15:04 h
Fell the power 15:04 h
Go with the flow 15:04 h
GRDI RACEK 15:04 h
Klapa kosci 15:04 h
Ko vas jebe 🙂 15:04 h
Kogovšek tem 15:04 h
Kondorjev let 2018 15:04 h
Ljubitelja blatne kopeli 15:04 h
M 15:04 h
Minioni 15:04 h
mjasa 15:04 h
Pskoti 15:04 h
pumpe 15:04 h
seuske cvetlice & polanski cvetličarji 15:04 h
Aaaa 15:04 h